10 Mart Banko Kuponlar idda Yorumları

Bugün yine dopdolu bir iddaa programı ile karşı karşıyayız. Maçlarımızı MBS3 ve MBS4 olarak ayrı ayrı kuponlarımızda derledik. Banko maç arayan bahis severler için özellikle de MBS3 kuponlarımızı değerlendirmelerini öneriyoruz. MBS4’ten oluşturduğumuz banko kuponlar ise en alt kısımda yer almaktadır. Ayrıca her kuponumuz için analiz edilen idda yorumları da yazımızda yer almaktadır.

İşte bugünün idda yorumları ve banko kuponlar !!!

iddaa yorumları

186 Göztepe – Ümraniyespor

Ümraniye zor günler geçiriyor. Bu karşılaşmada fazla direnmeyecektir ancak kolay kolay gol de yemeyecektir. Sonuç alt olur.

189 Randers – Aarhus

Tam performans her iki takımda mücadeleye hazır ve günün en üst banko maçlarından birisi diyebiliriz. Eğer ki risk alırım, yüksek oran olsun derseniz MS 2,5 üst seçeneğini de değerlendirebilirsiniz.

102 Alanyaspor – Fenerbahçe

Fenerbahçe’nin bu karşılaşmadan kesinlikle puan alması gerekiyor. Bu çok önemli ve tam performansında olan ekip, bu fırsatı asla kaçırmayacaktır. Günün en banko maçı diyebiliriz. Bu nedenle MS 2 olacaktır.

idda yorumları 10 mart

105 Marsilya – Angers

Marsilya evinde oynadığı son maçlarda oldukça büyük bir başarı gösterdi ve göstermeye de devam ediyor. Angers’a bu maçı asla kaptırmayacaktır. Sonuç belli MS1.

106 Juventus – AC Milan

Juventus evinde en sağlam direnen ve oynayan takımlardan birisidir. Milan arasında geçen son 5 maçın 4’ünde galibiyet aldı ve bu maçta da kendi sahasında olmanın avantajı ile karşılaşmayı alacaktır.

104 B.Leverkusen – Werder Bremen

Günün en çekişmeli geçecek karşılaşmasına hazır olun. Bu karşılaşmada gollerin havada uçuşacağından emin olabilirsiniz. Banko KG Var yada ÜST seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

 

 

MBS4 Banko Kuponlar

Günün MBS4 maçlarından derlediğimiz banko kuponlar aşağıdaki gibidir. Güvenilirlik oranı %60’dır ona göre fazla yüklenmeden oynamanızı tavsiye ediyoruz.

banko maçlar