11 Mart ÜCRETSİZ BANKO KUPONLAR !!!

Günün banko maçlarını bu kuponlarda derledik. İddaa programı bugün gerçekten dopdolu ve mutlaka oynamanız gereken banko kuponları sizlere sunuyoruz. Günün özel olarak MBS3 maçlarından ağırlıklı olarak alt-üst seçeneklerinden yararlandık ve sizlere günün banko maçlardan derlenen alt üst kuponlarını sunuyoruz. Banko iddaa kuponu arayanların yüklü oynayabilecekleri kuponlardır.

112 Darmstadt – Mainz

Her iki ekip de oldukça başarılı. Böylesi bir karşılaşmada goller havada uçuşacaktır. MS 1,5 Üst banko seçeneğimiz.

372 Malatya – Şanlıurfa

Hem Malatya hem de Şanlıurfa kendi sahasında fazla direnemeyen ekipler ve aynı zamanda her iki ekibin hücumu da etkili sonuçlar veriyor. Dolayısıyla böyle bir karşılaşmanın iddaa yorumları için ÜST sonuçlanması kaçınılmaz bir gerçek.

109 Valencia – Sporting Dijon

Valencia şu sıralar tam formda değil. Dijon ise baskı yapacaktır ancak 1 gol atması bile çok düşük ihtimaldir. Valencia kolay kolay ipleri elinden bırakmayacak. O yüzden banko MS1,5 Altı

  1. Banko Üst Kuponu

banko iddaa yorumları

110 Osmanlıspor – Bursaspor

Her iki takımda kazanmak isteyecektir. Muhtemelen KG var olacaktır ve her koşulda Osmanlıspor kendi sahasında baskın oynayacaktır ancak Bursa’da boş durmayacaktır. Sonuç olarak MS1,5 Üst banko.

112 Darmstadt – Mainz

Günün en banko gollü maçlarından birisi. Her iki takımda kazanmak için sahaya çıkıyor ve goller havada uçuşacaktır. Banko ÜST.

280 Denizlispor – Boluspor

Her iki ekipte bu karşılaşmaya çok hazırlandı ve büyük karşılaşma geldi. KG var olacaktır ancak BANKO ÜST kesin olacaktır.

  1. Banko Üst Kuponu

banko maçlar 11 mart

113 Freibug – Hoffenheim

Her iki takım da gol atmak ve gol bulmak konusunda sonuçlar veriyor. Böyle bir karşılaşmanın alt bitmesi imkansıza yakın. Bu yüzden BANKO ÜST.

114 Hertha Berlin – Dortmund

Berlin, kendi sahasında çok başarılı olmasa da Dortmund’a karşı mutlaka baskın olmaktadır. En az 1 gol atacağını ve aynı zamanda Dortmund’un bu maçı golsüz bırakmayacağını düşünüyoruz.

117 Everton – West

İngiltere’nin en gollü ekipleri karşılaşıyor. Banko üst seçeneğini kaçırmayın!

  1. Gol Yok Kuponu

4.Banko kuponumuz özellikle de neredeyse hiç gol gelmeyecek karşılaşmaların özenle seçilerek oluşturulduğu banko kuponumuzdur.

gol yok iddaa kuponu