12 Mart idda Yorumları Günün Banko Maçları

Günün banko maçlarından oluşan kuponları bugünde sizler için derledik. 12 Mart idda yorumları ile kazanabileceğimiz zengin bir program sunuldu. Bizler de bu programda özellikle de MBS3 maçları bir araya getirdik. Daha çok alt ve üst seçenekleri için idda yorumları yaptığımı ve günün banko maçları başlığı altında değerlendirdiğimiz bu karşılaşmaların her birisi için %90 güvenilirlik vaat ediyoruz.

Banko kuponlar isteyenler için oranları düşük karşılaştırmalar oluşan kuponların güvenilirliği yüzde 90’tır! Bu nedenle iyi bir kazanç elde etmek istiyorsanız yüklü oynamanız gerekir. Bu durumda da risk almış olacağınızı unutmayın!

12 Mart Günün Banko Maçları

12 mart günün banko maçları

145 Rize – Antalya

Bu karşılaşmada güç dengelenmesi olması bekleniyor. Bu nedenle günün en çok X sonuç kabul edilen maçları arasında geliyor. Çok fazla gol çıkamayacağını düşündüğümüz bu karşılaşma için İY 1,5 alt diyoruz.

506 Adana – Manisa

Manisa bu maçı almak konusunda oldukça istekli ve hazır gibi görünüyor ancak Adanaın kendi sahasında direneceğini düşünüyoruz. En azından ik yarıda gol geleceğini sanmıyoruz. Bu nedenle İY 1,5 alt.

507 Ajax – Twente

Ajax, bu maçı almaya hazır ve alacak gibi görünüyor fakat Twente en azından ilk yarıda gol yemeyecektir. Bu da bizlere ilk yarının 1,5 alt olacağını gösterir.

idda Yorumları ile Günün Banko 1,5 Altı Kuponu

 

134 St Etienne – Metz

Bu iki takım daha çok ilk yarıda deaktif bir oyun sergiliyor. Genel olarak fazla gol çıkmayacağını düşündüğümüz bu karşılaşmanın ilk yarısında her iki ekip de ipleri elinden bırakmayacaktır.

135 Chievo – Empoli

Empoli performansını son zamanlarda yitiren bir takım. Chievo en azından ilk yarıda kendi sahasında gol yemeyecektir. Böyle bir karşılaşmanın ilk yarısının alt bitebilir.

140 Schalke – Augsburg

İlk yarıda gol gelmeyecek karşılaşmalardan birisi daha. Her iki takım, karşılaşmalarında ilk yarıda oldukça yavaş oynuyorlar. Böyle bir durumda ilk yarının çok gollü geçmesi çok düşük bir ihtimal.