25 Mart Günün İddaa Tahminleri

487= Tenerife – Lorca (21.00)

İspanya 2.Ligi’nde Tenerife, 43 puanıyla 12.sırada yer alıyor. Rakibi Lorca ise, 19 puanıyla 21.sıradadır.
Tenerife, ligde ilk haftalarda yaşadığı puan kayıplarıyla ilk 6’dan kopmaya başladı. Daha sonra Cordoba müsabakasıyla birlikte çıktıkları 6 maçta 4 galibiyet aldılar. Play Off’ta iddalarını korudular. Granada maçından sonra daha iyi oynamaya başladılar. Oynadıkları son 6 maçta 1 kere yenildiler.

Lorca ise, umduğunu elde edemedi. Ligden uzak bir görüntü ortaya koydular ve son haftalarda da kritik puanlar kaybettiler. Tehlike çanları çalmaya başladı. Evinde oynadığı Zaragoza ve Albacete karşılaşmalarında da 6 puan bıraktılar. Ligde kalma şanslarını da kaybediyorlar. Üst üste oynadıkları 15 müsabakada da kazanamadılar.

TAHMİN= MS 1 , ÜST

489= Granada – Numancia (21.30)

Granada, İspanya 2.Ligi’nde 49 puanıyla 5.sıradadır. Misafir takım Numancia ise, 48 puanıyla 8.sırada bulunmaktadır. Granada oynadığı Gimnastic, Lugo ve Real Oviedo maçlarını kaybetti. Kontrollü oyun anlayışlarıyla dikkatleri çekiyorlar. Son oynadıkları 10 maçın 8’inde 3 gol barajını geçemediler.

Numancia ise, evinde karşılaştığı Tenerife maçını kazanarak 3 maçlık hasretlerini sona erdirdiler. Ligde en az gol yiyen takım oldular. Üst üste oynadıkları 10 karşılaşmalarının 5’inde kalelerinde gol görmediler.

TAHMİN= TG2-3 , KG VAR