4 Mart iddaa Tahminleri | Banko iddaa Yorumları

Banko iddaa tahminleri için bugün programımız oldukça dolu. Sizlere bu dolu program içeriğinden özenle üç maç seçtik. Sizler de tahminlerimizi değerlendirerek, kuponlarınızı banko iddaa yorumları ile oluşturabilirsiniz. Bu kuponumuzda özel olarak sadece bankolara yer verdik ve bugünün MBS3 maçlarından özenle seçimlerimizi yaptık.

115 Swansea – Burnley

İngiltere liginde dikkat çeken iki takımdan bahsedeceğiz. Swansea son zamanlar iki maçı üst üste aldı ancak Burnley ise deplasmanda oldukça başarısız bir ekip. Bu maç için esasında 1,70 oran ile MS1 oynanabilir ancak Burnley deplasmanda da olsa ilk yarıda gayet iyi direnen bir ekip olduğundan, banko iddaa yorumları isteyenler için ilk yarı alt seçeneğini öneriyoruz.

Tahmin: İY 1,5 altı (1,20)

Güvenirlik oranı: %90

282 Aarhus – Sonderjyske

Bugünün en kapışmalı geçeceği düşünülen bir diğer karşılaşmayı ele alıyoruz. Her iki takım gol bulmakta ve atmaktadır. Bu karşılaşma için en mantıklı seçeneklerden birisi esasında KG VAR seçeneğidir. Bunun için belirlenmiş 1,65 oranı gayet iyi bir oran. Ancak bildiğiniz gibi banko bir kupon yapıyoruz. İşte bu yüzden maç sonucu için 1,5 üst seçeneğini değerlendireceğiz. Bu karşılaşmada her iki takımında gol bulacağını ve böylece üst geleceğini tahmin ediyoruz.

Tahmin: MS 1,5 üstü (1,20)

Güvenirlik oranı: %90

376 Genk – Club Brugge

Günün en çok gollü geçeceğini düşündüğümüz karşılaşmalarından birisi. Hem istatistikler hem de ekiplerin hazırlık aşamalarını göz önünde bulundurduğumuzda, her iki takımında oldukça iddialı olduğunu gözlemliyoruz. Böyle bir maçın golsüz geçme ihtimali oldukça düşüktür.

Bu karşılaşma için iki farklı seçeneği değerlendirebiliriz. KG var seçeneği bunlardan birisidir. Her iki takımda mutlaka gol atacak, yiyecektir ve 1,45 oran ile KG var oldukça iyi bir seçenektir. Fakat biz kuponumuzda daha çok banko seçeneklere yer veriyoruz. Bu yüzden daha büyük bir olasılık olarak, maç sonucu 1,5 üstüne oynamak daha mantıklı olacaktır. Bu seçeneğin gelme ihtimali oldukça yüksek ve kuponlarınızda mutlaka yer vermenizi öneriyoruz.

Tahmin: MS 1,5 üstü (1,10)

Güvenirlik oranı: %90

iddaa Yorumları ile Desteklenen Banko Kuponlar

iddaa tahminleri iddaa yorumları