7 Mart 2017 Banko Kuponlar | Banko Maçlar | iddaa Yorumları

7 Mart 2017 günün banko iddaa maçları, banko kuponları için özel olarak MBS3 maçlardan derleyerek hazırladığımız kuponları değerlendirmelisiniz! Günlük banko iddaa yorumları ve maç tahmin analizleri için Onunfikri.com’u Facebook üzerinden de takip edebilirsiniz…

Günün Banko Kuponu

Günün banko maçlarını derlediğimiz banko kuponumuzda özel olarak MBS3 maçlarını değerlendirdik. Yüksek oran olmasın ama garanti olsun diyorsanız, bu kuponun size göre olduğunu söyleyebiliriz.

7 Mart banko kupon

405 Arsenal – B.Münih

Her iki takımda kendi sahasında gol bulan takımlar. Bu karşılaşmada sonuç mutlaka üst olacaktır. MS 1,5 Üstü banko seçenek.

406 Napoli – Real Madrid

Napoli kendi sahasında aktif oynayan bir ekip, öte yandan karşısında İspanyol devi Madrid var ve sonuç olarak bol gollü bir karşılaşma olacaktır. MS1,5 Üsti banko seçenek.

414 Blackburn – Cardiff

Her iki ekip için güç dengelenmesi olacağını söyleyebiliriz ancak bu gol gelmeyeceği anlamına gelmiyor. Bilakis her iki ekipte gol bulacak ve atacaktır. KG var banko.

Günün Alt-Üst Kuponu

Günün alt-üst gelecek maçlarından oluşturduğumuz alt-üst kuponundaki maçların banko maçlar olduğunu söyleyebiliriz.

7 mart banko maçlar

418 Huddersfield – Aston Villa

Kısır bir maç olacak ve ekipler özellikle de ilk yarıda gol yemeyecektir. Bu nedenle banko seçeneği ilk yarı 1,5 altı olarak seçiyoruz.

419 Ipswich – Wolvershampton

Günün en çok güç dengelenmesi olacak karşılaşmalarından birisi olarak, bu karşılaşmada da gol gelmeyeceğini düşünüyoruz. Esasında sürpriz oynamayı severler IY yada MS sonucu için X oynayabilirler ancak IY 1,5 Altı banko seçenek olarak değerlendirdiğimiz seçeneğimizdir.

420 Nottingham F – Brentford

Hücum ve baskı uygulamak konusunda her iki takım da oldukça başarılı. Bu nedenle geçmiş maçların pek çoğunda goller havada uçmuştur. Bu maçta da gidişatın değişmeyeceğini düşünüyor ve MS 2,5 üstü ile şansımızı deniyoruz.

Günün Risk-Oran Kuponları | iddaa Yorumları

Yüksek oranlı kupon istiyorum diyorsanız, riske girmeniz gerekiyor. aşağıda günün maçlarından özenle derlediğimiz üç kuponu bulabilirsiniz. Bu kuponlar için ihtimal %60 diyebiliriz. Risk almayı sevenler için çok da fazla yüklenmeden oynamalarını tavsiye ediyoruz.

  1. Kupon

iddaa yorumları

  1. Kupon

iddaa yorumları

3. Kupon

iddaa yorumları

Dün vermiş olduğumuz 3 kupondan; 2’si KAZANMIŞ, 1’i Kaybetmiştir!

Kazanan kuponlarımız BANKO KUPONLARDIR!!!

Dünkü iddaa yorumlarını incelemek için tıklayınız.