8 Mart Günün Banko Kuponu ve iddaa Yorumları

Bugün çok dolu bir iddiaa programımız olduğunu söyleyemeyiz ancak yine de günün banko maçları özenle derledik. İki adet oluşturduğumuz kuponlarda MBS3 ve MBS4 maçları ayrı ayrı analiz ettik. Siz de şansınıza güveniyorsanız banko kuponlarımızı değerlendirebilirsiniz. Günlük iddaa yorumları ile banko kuponlar için sitemizi takipte kalın. Yarın oldukça dolu bir program olduğunu hatırlatır, günün banko maçlarını mutlaka sitemizden takip etmenizi öneririz…

Günün Banko Kuponu

Günün banko maçları özenle seçilerek oluşturulan günün banko kuponu ile kazanma şansınız oldukça yüksektir. Bu kopunumuzda amacımız yüksek oran değil, garanti maçları yakalamaktır. Dolayısıyla banko kuponlar özellikle de yüklü oynayacak bahis severlere önerilmektedir.

günün banko maçları

454 Club Leon – Cruz Azul

Her iki takım da gol atmak ve bulmak konusunda oldukça iddiaalı. İstatistikler de bunu doğruluyor. Bu karşılaşmanın boş geçeceğini söylemek büyük bir hata olur. Esasında KG var seçeneği 1,45 oranla gayet iyi bir seçenektir ancak kuponu garantiye almak istiyoruz bu nedenle iddaa yorumları için MS 1,5 Üstü diyoruz.

458 Necaxa – Santos Laguna

Günün en gollü geçecek karşılaşmalarından birisi. Esasında KG var seçeneği bu karşılaşma için de idealdir fakat her koşulda üst geleceği garanti. Biraz risk alırım derseniz, 2,5 Üst oynayabilirsiniz.

455 Toluca – Monarcas

Her iki takım için güç dengelenmesi olacaktır. Sonucun X olması oldukça yüksektir ancak durum ne olursa olsun, kesinlikle 3’ten fazla gol bu maçtan çıkmaz, çıkamaz.

457 C.Tijuana – C.America

Günün en zorlu ve bilinmeyen karşılaşmalarından birisi. Bu karşılaşma için en banko seçeneğin 12 ÇŞ olduğunu söyleyebiliriz.

Günün MBS3 iddaa Yorumları

iddaa yorumları 8 mart

Günün MBS3 kuponu, özel olarak MBS3 karşılaşmaları derlediğimiz kupondur. Son yıllarda MBS3 açılan karşılaşmaların daha fazla olduğunu gözlemliyoruz. Bu anlamda MBS3 maçlardan oluşan günün banko kuponu için üç özel maç seçtik ancak çok fazla yüklü girmenizi de önermiyoruz.

436 D.La Coruna – Real Betis

Her iki takım da formda ve her iki takımında puan alması gerekiyor. Daha önce çoğu kez gollerin uçuştuğu ikili arasında, bu defa da KG var olacaktır ancak maçın her koşulda ÜST olacağı garanti diyebiliriz. Bu yüzden MS 1,5 Üstü banko seçeneğimiz.

444 Manchester City – Stoke

Günün en banko maçı. Machester sahasında asla yenilmez, asla boş durmaz her türlü tokatlar. Banko MS1.

439 Barcelona – Paris St German

Günün en banko iddaa yorumları arasında yer alan karşılaştırmalarından birisi. Barcelona kendi sahasında boş durmaz ve bu karşılaşmadan en az 2 gol çıkar. Sonuç olarak ÇİFT gelir.

Dünün iddaa yorumları ile kazandıran kuponlarımız;

tutan kuponlar

face iddaa

face iddaa yorumları

5 Kupondan süpriz severler için sunulan iki kupon kaybetmiştir:

iddaa yorumları

iddaa yorumları