9 Mart iddaa Yorumları Ücretsiz Banko Kuponlar

9 Mart iddaa programından derlediğimiz günün banko maçları arasında bu akşamın en çok konuşulan karşılaşması Olympiakos – Beşiktaş karşılaşması da bulunuyor. MBS1 olarak oynanabilen bu karşılaşma için hazırladığımız iddaa yorumları ile banko kuponları sizlere sunuyoruz. Değerlendirmek isteyeceğiniz diğer kuponumuz ise günün banko kuponudur.

Günün Tek Maç Kuponu | iddaa Yorumları

İddaa’yı bilen bilir, genelde önemli ve zorlu karşılaşmalar için MBS1 açmaktadır. İşte bugün de o zamanlardan birisi ve günün en çok konuşulan karşılaşması için ayrıca MBS1 kuponu yaptık. Banko kuponlar için değerlendirmemiz ise alt başlıktadır!

günün banko maçı

469 Olympiakos – Beşiktaş

Gerçekten çekişmeli geçecek bir karşılaşmaya tanıklık edeceğiz. Pek çok bahis sever için ise Beşiktaş karşılaşmanın favorisi olarak oynanmış durumda. Olympiakos son karşılaşmalarda aldığı yenilgiler ile şu an kaybetmenin eşiğinde diyebiliriz. Çünkü takım son zamanlarda düşüşlerde fakat yine de kendi sahalarında oynayacakları için bu karşılaşmanın Beşiktaş açısından banko olacağını söylemek çok zor. Nitekim Olympiakos kendi sahasında başarılı bir takım ve kolay kolay gol yemeyecektir. İlk yarıda her iki takımda ipleri elinden bırakmayacak ve maçı ağırdan alacaktır. Bu nedenle ilk yarı için X diyebiliriz. İkinci yarıda ise goller gelmeye başlayacaktır. Olympiakos baskın hücum yaparak maçı almayı başaracaktır. Tahminimiz İYMS X/1

Günün Banko Kuponu | Günün Banko Maçları

Günün banko kuponu programda yaptığımız analizler sonucunda elde ettiğimiz MBS3 maçlardan özel olarak derlenmiştir. Banko kuponlar adında yaptığımız paylaşımlarımızdan iyi bir kazanç için yüklü girmeniz önemli olmaktadır.

9 mart iddaa yorumları

470 Schalke – Mgadbach

Her iki takımda yenilenme aşamasında aynı zamanda performansları yüksek. Bu karşılaşmada esasında KG Var iyi bir seçenek ancak daha banko bir seçenek olarak MS1,5 Üstü olarak tahminimizi yapıyoruz.

467 Gent – Genk

Gent kendi sahasında oldukça baskın oynayan bir takım. Kaliteli iç saha kadrosu kolay kolay gol yemeyecektir. Bu maç az gollü geçecek ve KG yok seçeneğimizi de 1,70 gibi gayet iyi bir oran ile değerlendiriyoruz.

468 Lyon – Roma

Günün en zorlu iddaa yorumları yapılabilecek karşılaştırması ile karşı karşıyayız. Her iki takımda maç boyunca baskın oynayacaktır ancak kolay kolay gol çıkmayacaktır. Sonuç olarak banko KG yok seçeneğini, 2,30 gibi oldukça yüksek bir oran ile değerlendiriyoruz.

Banko kuponlar , ücretsiz günün banko maçları ve güncel iddaa yorumları için sitemizi takipte kalın!