BANKO KAZANDIRAN TAHMİNLER

377= Senegal – Cezayir (22.00)

Senegal Avrupa Uluslar Kupası’nda 6 puanıyla lider durumdadır. Rakibi Cezayir ise, 1 puanıyla 3.sırada yer alıyor.

2017 Elemeleri’nde Senegal, K Grubu’nda oynadığı 6 maçta 6 galibiyet alarak birinci sırada tamamladı. Gruptaki ilk maçını Tunus maçıyla başlayarak kazanan ve daha sonrasında da Zimbabwe karşısında elde ettiği galibiyetlerle gruptan çıkmayı kesinleştirdi.

J Grubu 2017 Elemeleri’nde bulunan Cezayir ise, grubunu lider tamamladı. Daha sonra Avrupa Uluslar Kupası’nda karşılaştığı Zimbabwe ile berabere kaldı. Tunus’a da boyun eğerek hayal kırıklığına uğradı.

TAHMİN SONUCU: MS 1 , 1/1

379= Jong Ajax – Almere City (22.00)

Jong Ajax, Hollanda Divisie Ligi’nde 40 puanıyla 2.sırada yer alıyor. Almere City ise 33 puanıyla 7.sırada bulunuyor.

Jong Ajax, ilk 20 boyunca 12 galibiyet elde etti. Ligin istikrarlı takımları arasında yer aldı. FC Eindhoven karşılaşmasından sonra çıktığı 11 müsabakanın sadece 1’ini kaybetti. Son oynadığı 6 maçın 5’ini kazandı. İç sahada başarılı takım olarak dikkatleri çekiyorlar. Evinde çıktığı 10 maçın 8’ini kazandılar.

Almere City ise, Volendam maçıyla açılışı yaptı. İlk 6 hafta boyunca tek zaferini FC Eindhoven karşısında aldı. Daha sonra Den Bosch maçıyla birlikte başarılı sonuçlar alarak ilk 8’e girdi. Ancak Jack de Gier teknik adamıyla birlikte başarısız sonuçlar alarak güvensiz bir tablo ortaya koydular.

TAHMİN SONUCU: MS 1

374= Adana Demirspor – Samsunspor (18.30)

Adana Demirspor, Türkiye 1.Ligi’nde 19 puanıyla 2.sırada yer alıyor. Samsunpor ise, 11 puanıyla 17.sırada bulunuyor.

Adana Demirspor, geçen sezon PTT 1.Lig’de final oynamaya hak kazandı. Alanyaspor’a elenerek Süper Lig’i kıl payı kaçırdı. Ancak bu sezonda aldığı başarısız sonuçlarla Play Off’tan kopmaya başladı. Arka arkaya oynadığı 5 maçı da kazanamadı.

Samsunspor ise, Şanlıurfa karşılaşmasından sonra çıktığı 7 müsabakayı da kazanamadı. Ligin son sıralarına gelerek düşme potasına yaklaştı. Gol yollarında sıkıntıları bulunuyor. 1 maç hariç diğer maçların hiç birinde 3 gol barajını geçemedi.

TAHMİN SONUCU= ALT , MS 1