Banko Kuponlar 15 Mart iddaa Yorumları

Banko kuponlar ile sizlere özel maçlar sunmaya devam ediyoruz!

Çok yüksek olmayan oranları görebileceğiniz kuponumuzda daha çok garanti maçlara yer verdik. Bu anlamda iddaa da taraf bahsi yapmanın her zaman için riskli olduğunu düşündüğümüz için taraf bahsine bu kuponumuzda da yer vermedik.

Yayınlanan banko kuponlar genel olarak alt-üst seçenekleri ile beklenen sonuçları almamızı sağlamıştır. Bu anlamda bu kuponumuzda da alt-üst seçeneklerine daha çok ağırlık verdik. Öte yandan kuponumuzda günün garanti maçı diyebileceğimiz Monaco maçını da bulabilirsiniz. Tahminlerimizi yaptığımız günün banko kuponunu sizlere sunuyoruz.

banko kuponlar

15 Mart iddaa Yorumları

502 Osijek – Rijeka

Bu karşılaşmanın üst gelmemesi için hiç bir sebep yok. Günün en gollü geçecek karşılaşmalarından birisi olduğunu rahat bir şekilde söyleyebiliriz. Hem her iki ekibin de tam performans olması hem de geçmiş karşılaşmalarına baktığımızda, bu maçta da en az 2 gol çıkacağını tahmin etmek hiç de zor olmuyor. 1,05 gibi çok düşük bir oranı kuponumuza koymamızın temel nedeni sadece kuponumuzu dolduracak bir banko seçenek olmasıdır. Kuponlarınıza bu karşılaşma için MS 1,5 üst olarak rahatlıkla yazabilirsiniz.

504 Horsens – Aarhus

Her iki takımda baskın oynuyor. Hem gol yiyorlar, hem de atıyorlar. Böyle bir karşılaşma için söylenebilecek tek söz günün en banko gollü maçlarından birisi olduğudur. Bu anlamda bu karşılaşma için riske girerim derseniz 2,5 üst tercih ederek 1,80 gibi güzel bir oran ile bahsinizi yapabilirsiniz. Ancak garanti ve banko olsun diyorsanız (ki biz öyle diyoruz) bunun için MS 1,5 Üst seçeneğini değerlendirmeniz daha doğru olacaktır.

511 Monaco – Manchester City

Günün en ateşli iki takımı karşılaşmaya hazır. Bu maçta gol gelmemesi neredeyse imkansız. Hatta çok iddialı konuşarak gollerin ilk yarıdan gelmeye başlayabileceğini bile söyleyebiliriz ancak yine de riske girmeye gerek yok. Banko kupon yapıyoruz ve bu yüzden günün banko seçeneklerinden birisi olarak bu karşılaşmaya KG var diyoruz.

526 Dallas – Pachuca

Her iki takım ilk yarı oldukça direnecek ve yavaş oynayacaktır. Bu karşılaşmada goller ancak ikinci yarıda gelir. Bu yüzden İY 1,5 Altı banko seçenek.

Günlük iddaa yorumruları ve banko kuponlar için Onunfikri.com’u takipte kalın!