BANKO TAHMİN KUPONU SİZLER İÇİN GELİYOR

164= Ajaccio – Orleans (22.00)

Ajaccio, Fransa Ligue 2’de 24 puanıyla 15.sırada yer alıyor. Rakibi Orleans ise, 15 puanıyla 20.sırada bulunuyor.

Ajaccio, Red Star karşılaşmasıyla puan kayıpları yaşandı. Zirve potasından erkenden kopmaya başladı ve düşme potasına yaklaştı. 4 maçlık galibiyet hasretlerini Troyes karşılaşmasıyla sonlandırdılar. Kontrollü bir oyun anlayışına sahipler. Oynanan 20 lig karşılaşmasın 14’ü 2-3gol aralığında bitti.

Orleans Loiret ise, Fransa Ligue 2’ye yeni yükseldi. Le Havre’ye evinde yenildiler. Daha sonra oynadığı Strasbourg karşılaşmasından sonra elde edilen başarısız sonuçlarla son sıraya kadar demir attılar. En kötü performansa sahipler. Maç başına 1 gol atıyorlar.

iddaa tahminleri = TG2-3

168= Le Havre – GFCO Ajaccio (22.00)

Fransa Ligue 2’de Le Havre, 28 puana sahip olup 9.sırada yer alıyor. 27 puanda olup 10.sırada bulunan GFCO Ajaccio’yu misafir ediyor.

Le Havre, Ligue’de ilk haftalarda yaşadığı puan kayıplarıyla zirveden uzaklaşmaya başladı. Teknik direktörün görevine son verildi. Takımın başına yeni teknik adamı olan Oswald Tanchot geldi. Bu teknik adamla çıkılan ilk 4 maçın 3’ünü kazandı. Daha sonra karşılaştığı Lens maçından sonra ki 4 müsabakayı da kazanamadı. Ligde en az gol yiyen takım ünvanına sahipler. Son 10 lig karşılaşmasının 9’u alt tamamlandı.

Ajaccio ise, ligi 19.sırada bitirerek küme düştü. Ligue 2’de oynamaya başladı. İlk 5 hafta boyunca yenilmediler. Daha sonra oynanan Reims karşılaşmasından sonra iyice istikrardan düşmeye başladılar. Çıkılan 20 maçta 21 gol attılar. Kalelerinde de 18 gole teslim oldular. 18 müsabakasında 3 golden fazlası atılmadı.

iddaa tahminleri = TG2-3 , ALT

176= Helmond Sport – FC Oss (22.00)

Helmond Sport, Hollanda Divisie Ligi’nde 31 puanıyla 10.sırada yer alıyor. Rakibi FC Oss’u ise 26 puana sahip 13.sırada yer alıyor.

Helmond Sport’ta Roy Henriksen göreve geldi ve toparlanmaya başladılar. Almere karşılaşmasından sonra oynanan 6 müsabakayı da kaybetmedi. Play Off yarışında ise, Jong Ajax, Helmond Sport ve Maastricht takımlarından yara aldı. Kolay pozisyonlar veriyorlar ve zor anlar yaşıyorlar.

FC Oss, yaşanan puan kayıplarıyla tehlikeli bölgede yer alıyorlar. Ancak yeni teknik adamıyla toparlanmaya başladılar. Emmen karşılaşmasından sonra çıkışa geçti ve arka arkaya oynadıkları 7 müsabakanın 6’sını kazanmayı başardılar. Oss’un son 10 lig müsabakası da üst bitti.

iddaa tahminleri = Üst , 3.5ü