BAS KAZAN | 21 Mart İddaa Yorumları

469= Walsall – Wigan Athletic (22.45)

walsall, İngiltere 1.Ligi’nde 39 puanıyla 18.sırada yer almaktadır. Konuk takım Wigan ise, 51 puanıyla 13.sırada bulunmaktadır.
Walsall, oynadığı Bury deplasmanından puan çıkaramadı ve lige de iyi bir açılış yapmadı. Kötü performansıyla potaya yaklaştı. Ligde oynadığı Plymouth karşılaşmasından sonra da savunmalarında hatalar yaptılar. Son 12 lig karşılaşmalarının 9’u üst tamamlandı.
Wigan Athletic ise, çıktığı M.Donk’s deplasmanından 3 puanla evine döndü. Lige de başarılı bir giriş yaptılar. İlk 34 maçtaki performanslarıyla 21 galibiyete ulaşarak 3.sıraya kadar çıktılar. Championship Ligi’nde yeniden oynamak için iddalı konuma geldiler. Çıktıkları Peterborough maçıyla birlikte gol yollarında da daha başarılı işlere imza atıyorlar. Son 8 lig maçının 7’sinde rakip takıma gol atmayı başardılar. TAHMİN= ÜST

470= Crawley Town – Wycombe (22.45)

Crawley Town, İngiletere 2.Ligi’nde 53 puanıyla 12.sırada bulunmaktadır. Rakibi Wycombe ise, 66 puanıyla 4.sırada yer almaktadır.
Crawleyi İngiletere 2.Ligi’nde çıktıkları 37 müsabakada 53 puan elde ederek 12.sıraya kadar çıktılar. Ancak Play Off’tan uzak bir görüntü ortaya koydular. Gol yollarında başarılı oldukları kadar da basit golleri de kalelerinde görmeye başladılar. Arka arkaya çıktıları son 10 karşılamanın 8’i üst sonuçlandı.
Wycombe Wanderers ise, oynadıkları hazırlık müsabakalarında kafalarda soru işaretleri bırakarak endişeleride boşa çıkardılar. Oynadıkları 37 maçta 19 galibiyet elde ederek 4.sıraya kadar çıktılar. 1.Lig yarışında iddaalı hale geldiler. Gol yollarında gayet etkililer. Çıktıları 37 lig karşılaşmasının 24 tanesi üst bitti. TAHMİN= ÜST

471= Barrow – Hartlepool (22.45)

İngiltere Ulusal Ligi’nde Barrow, 39 puanıyla 20.sıradadır. Misafir takım Hartlepool ise, 39 puanıyla 19.sırada bulunmaktadır.
Barrow, Paul Cox teknik adamıyla lige iyi bir açılış yapamadı.Çıktıkları 35 maçta 39 puan alabildiler. Düşme potasının 1 tık üzerinde bulunmaktadırlar. Elde edilen puan kayıplarıyla ligde kalmaları iyice zorlaşıyor.Oynadıkları Maidenhead deplasmanını kazanarak ligde kalabilmek için önemli bir yola çıktılar. Daha sonra Torquay United karşılaşmasıyla birlikte arzulu bir futbol ortaya koymaya başladılar. Son oynadıları 5 karşılaşmanın tek mağlubiyetini Macclesfield deplasmanında aldılar.
Hartlepool United ise, evinde çıktığı Dover Athletic maçında yenilerek lige kötü bir başlangıç yaptı. Yaşanan puan kayıplarıyla beraber geçen sezona benzer bir görüntü sergiliyorlar.Sıkıntılı dönemler geçiriyorlar. Arka arkaya oynadıkları 5 karşılaşmayı da kazanamadılar.

TAHMİN= MS 1