Bu iddaa yorumları KAÇMAZ!

6 Ocak iddaa yorumları için yorumladığımız 3 maçta tutması en muhtemel maçlardır. Bu iddaa yorumları kaçmaz!!

102= Almeria – Getafe (18.00)

Almeria İspanya 2.Ligi’nde 21 puanıyla 19.sırada yer alıyor. Rakibi Getafe ise, 31 puanıyla 3.sırada bulunuyor.

Almeria, geçen sene küme düşmekten kıl payı kurtuldu. Sıkıntılı günler yaşıyorlar. Maç başına 1 gol atma başarısıyla oynuyorlar. Bu sezonda çıktığı 19 lig maçının 15’inde 3’ten fazla gol sesi çıkmadı.

Getafe ise, La Liga’yı 19.sırada bitirdi. Daha sonra La Liga’ya veda etti ve 2.Lig’de oynamaya başladı. Çıktığı 19 müsabaka da 31 alarak 3.sıraya kadar çıktı. La Liga yolunda büyük avantaj sağladı. Son 10 lig karşılaşmasının 7’sinde 2 gol barajı geçilmedi.

iddaa yorumları = TG2-3 , ALT

103= Valladolid – Reus Deportiu (18.00)

Valladolid; 25 puanıyla 13.sırada yer alıyor. Reus Deportiu ise 27 puanıyla 7.sırada bulunuyor.

Valladolid oynadığı Mirandes maçını farklı kazanarak dikkatleri üzerine çekti. Evinde daha iyi ve seyirci desteğiyle de güçlü olan Valladolid, iç saha maçlarında oldukça başarılı bir takım. Oynadıkları 5 müsabakayı da kazandılar.

Reus Deportiu ise, İspanya 2.Ligi’ne bu sezon yükselmeyi başardı. İlk haftalarda başarılı sonuçlar elde ediyorlardı. Daha sonra karşılaştıkları Huesca maçından sonra istikrardan kopmaya başladılar. Lugo maçından sonra da düşüşe geçtiler. Son 8 müsabakasında sadece 2 kez kazanabildiler.

iddaa yorumları = MS 1 , 0/1

104= Mallorca – Mirandes (20.00)

Mallorca, 19 puanıyla 20.sırada yer alıyor. Rakibi Mirandes ise, 22 puana sahip olup 18.sırada bulunuyor.

Mallorca, Fernando Vazquez teknik adamıyla lige istediği gibi bir açılış yapamadı ve takımdan ayrıldı. Almeria karşılaşmasıyla birlikte Javier Olaiozola takımın başına geldi. Ancak bu teknik adamla çıktığı 2 maçı da kaybetti ve yara aldı.

Mirandes ise, yeni teknik adamı olan Claudio Barragan’la çıktığı ilk müsabakasında Valladolid’ten fark yedi. Daha sonra Almeria’yı evinde yendiler. Düşme potasının bir tık üzerine çıktılar. Mirandes’in son 10 lig maçının 9’unda 3 gol atılmadı.

iddaa yorumları = 3.5gol altı , TG2-3