Cuma Günü İddaa Tahminleri

116= Rochdale – Shrewsbury (22.45)

Rochdale, İngiltere 1.Ligi’ne iyi bir başlangıç yapamadı. Daha sonra karşılaştığı Bristol Rovers müsabakasından sonra başarılı sonuçlar alarak ligin üst sıralarına doğru çıkmaya başladı. Ofansif yönü güçlü oyuncularına sahiptir. Steve Davies, attığı 10 golle takımın yükünü çeken futbolcudur.

Shrewsbury ise, Paul Hurst yönetiminde hazırlık dönemi yaşadı. İlk 22 hafta boyunca ligde başarısız sonuçlar aldı. Geçen seneye benzer bir tabloyla başladı. Fleetwood maçına kadar hep puan kayıplarıyla devam etti. Ligin son sırasında bulunan Sherewsbury, çıktıkları son 3 maçta sadece 7 puan topladılar ve 21.sıraya kadar geldiler.

TAHMİN= MS 1 , Üst

Port Vale – Chesterfield (22.45)

Port Vale, 27 puanıyla 17.sırada bulunuyor. Chesterfield ise, 21 puanıyla 22.sırada yer alıyor.

Port Vale; Wimbledon, Northampton ve  Walsall maçlarından 0 çekti. Şampiyonluk iddaasını kaybetmeye başladılar. Daha sonra Fleetwood maçından sonra düşüşe geçti. Üst üste oynadığı 6 karşılaşmayı da kaybetti.

Chesterfield, İngiltere 1.Ligi’ne kötü bir başlangıç yaptı. Ligin ilk 23 maçında 14 yenilgi alarak düşme potasına yaklaşmaya başladı. Bury’den sonra bu ligde en fazla gol yiyen takım oldular. Son 10 lig maçının 7’si 2,5gol üstü tamamlandı.

TAHMİN= ÜST , TG4-6