Günlük Kazandıran Maçlarımız Geliyor !!

415= Oldham Athletic – Peterborough (22.45)

İngiltere Premier Ligi’nde Oldham Atletic, 22 puanıyla 23.sırada yer alıyor. Peterborough United ise, 41 puanıyla 8.sırada bulunuyor.

Oldham Athletic, Millwall deplasmanın da çıktığı müsabakayı kaybederek eli boş döndü. İlk 26 hafta boyunca sadece 4 galibiyet alabildiler. Ligdeki en kötü performanslarını sergiliyorlar. Daha sonra Scunthorpe karşılaşmasından sonra zorlu maçlar geçiren Oldham, son 12 müsabakasındaki tek zaferini Gilingham karşısında alabildi.

Peterborough ise, Charlton Athletic maçından sonra oynadığı 4 müsabakayı daha kazanamadı. Ancak bu kötü gidişata Swindon Town deplasmanında son verdiler. Savunma güvenliklerini ön planda tutuyorlar. Çıktıkları son 10 lig müsabakasının 8’i alt tamamlandı.

İDDAA YORUMLARI: Alt , 2/2

409= Genk – Kortrijk (22.30)

Genk, Belçika 1.Ligi’nde 31 puanıyla 9.sırada bulunuyor. Rakibi Kortrijk’ı misafir ediyor.

Genk, Eupen karşılaşmasından sonra oynadığı 4 müsabaka da 11 puan bıraktı. İlk 6 yarışından kopmaya başladı. Daha sonra oynadığı Gent ve Eupen galibiyetleriyle çıkışa geçmeye başladı. Deplasmanda kötü oynuyorlar ancak evlerinde çıktıkları maçlarda da affetmiyorlar. İç saha da çıktıkları 11 müsabaka boyunca sadece 2 kez mağlup oldular.

Kortrijk ise, Karim Belhocine ile çıktıkları maçlarda başarısız sonuçlar alarak beklentileri karşılayamadılar. Daha sonra takımın başına getirilen yeni teknik adamı olan Bart Van Lancker’la da düşüş yaşamaya başladılar. Arka arkaya oynadıkları 7 maçı da kazanamadılar.

İDDAA YORUMLARI: MS 1 , 1/1

406= Fas – Fildişi Sahili (22.00)

Fas, C Grubu’nda 3 puanıyla 2.sırada yer alıyor. Rakibi Fildişi Sahilleri ise 2 puanıyla 3.sırada yer almaktadır.

Fas, gruplarda çıktığı maçta Demokratik Kongo Cumhuriyeti ile açılışı yaptı. Yenik duruma düştüğü müsabaka da fırsatları iyi değerlendiremediği için maçı kaybetti. Daha sonra oynadığı Togo maçında daha iyi bir performans sergileyerek 3 puanı kaptılar. Gruptan çıkmak için avantajı yakaladılar.

Fildişi Sahilleri ise, elemelerde başarılı bir futbol ortaya koyuyorlar. Oynadıkları 6 müsabaka boyunca hiç yenilmediler. Ancak Afrika Uluslar Kupası’na iyi bir açılış yapamadılar. Demokratik Kongo ile berabere kaldılar. Kendilerini zora sokarak gruptan çıkma şanslarını kaybediyorlar. D.Kongo karşısında ecel terleri döktüler.

İDDAA YORUMLARI:  ÇŞ1-0 , TG2-3