Günün Banko Maçları Kazandırmaya Geliyor!

119= Hull City – Burnley (18.00)

Hull City, Premier Lig’de 20 puanıyla 18.sırada yer almaktadır. Konuk takım Burnley ise, 30 puanıyla 12.sırada bulunmaktadır.

Hull City, teknik adamıyla çıktığı maçlarda başarısız sonuçlar elde ederek düşmeye yaklaştı ve yollar ayrıldı. Daha sonra takımın başına Marco Silva dahil oldu. Bu teknik adamla çıkılan 5 müsabaka da 2 galibiyet alarak ligde kalabilmek için umutlandılar. Evlerinde Liverpool’u mağlup ettiler. Arsenal deplamanın da orta derece bir futbol ortaya koydular. Bu maç öncesi olumlu sinyaller verdiler. İddaa tahminleriyle kazanacaksınız.

Hull City ise, Premier Lig’e bu sezon yükseldi. İlk 25 karşılaşmasında 9 galibiyet elde ederek 12.sıraya kadar çıktılar. Evlerindeki maçlarla başarılı bir performans ortaya koyuyorlar. Ancak deplasmanda çıktıkları 11 maçın 10’unda yenildiler.

İddaa tahmini: MS 1 , Hnd 1

118= Everton – Sunderland (18.00)

Analiz ettiğimiz iddaa tahminleri sizlerle buluşuyor.

Everton, 41 puanıyla 7.ırada bulunuyor. Rakibi Sunderland ise, 19 puanıyla 20.sırada yer alıyor.

Everon, oynadığı Arsenal karşılaşmasına kadar puan kayıpları yaşadı. Zirveden kopmaya başladılar. O maçtan sonra dönüş sinyalleri verdiler. Arka arkaya oynadıkları 10 maçta, tek yenilgilerini Liverpool karşısında elde ettiler. Bournemouth’ı 6 golle mağlup ettiler.

Sunderland ise, David Moyes teknik adamıyla başarısız sonuçlar elde ederken son sıralara doğru geriledi. Küme düşmeye oldukça yaklaştılar. Oynadıkları Watford karşılaşmasından sonrada güçlerini iyice yitirdiler. Ard arda oynadıkları 8 maç boyunca tek galibiyetlerini Crystal Palace karşısında alabildiler.

İddaa tahmini: MS 1 , Hnd 1

112= Darmstadt – Augsburg (17.30)

Darmstadt, Almanya Bundesliga’da 12 puanıyla 18.sırada yer almaktadır. Rakibi Augsburg ise, 24 puanıyla 13.sırada bulunmaktadır.

Darmstadt, çıktığı Leipzig müsabakasıyla birlikte kan kayıpları yaşadı. Peş peşe oynadıkları 13 maçta 11 yenilgi alarak son sıralara demir attılar ve ligde de en kötü takım haline geldiler. Ligde kalabilmek için zor maçlara çıkan Darmstadt, kazanmak için elinden geleni yapacak.

Augsburg ise, teknik adam Manuel Baum geldikten sonra ilk 5 karşılaşmasında 3 galibiyet aldı. Ancak daha sonra oynadığı 3 maçta da yenilerek 6 puandan oldu. Tek beraberliği deplasmanda çıktığı B.Dortmund karşısında aldı. Son 7 karşılaşmasında deplasmanda oynadığı maçların 5’inde gol atmayı başardı.

İddaa tahmini: KG Var , Üst

316= Newcastle United – Bristol City (18.00)

Newcastle United, İngiltere Championship Ligi’nde 69 puanıyla lider durumdadır. Konuk takım Bristol City ise, 32 puanıyla 21.sıradadır.

Newcastle United, kadrosunda yer alan yıldız futbolcularıyla yollarını ayırdı. Daha sonra muhteşem transferler yaparak güçlü bir takım haline geldiler. Ligdeki ilk 2 hafta boyunca puan kayıpları yaşadılar. Reading müsabakasıyla birlikte etkisini ortaya koymaya başladı. Arka arkaya aldıkları galibiyetlerle liderlik koltuğuna oturmayı başararak, Premier Lig yolunda kararlı bir şekilde ilerliyorlar.

Bristol City, Lee Johnson teknik direktörüyle lige iyi bir açılış yaptı. Ondan sonra puan kayıpları yaşamaya başlayarak 21.sıraya kadar düştüler. Tehlike çanları ötmeye başladı. Peş peşe oynadıkları 12 müsabaka da tek galibiyetlerini Roterham United karşısında alabildiler.

İddaa tahmini: MS 1 , Üst