Günün iddaa yorumları

Günün iddaa yorumları 24 Aralık iddaa programı analiz edilerek hazırlandı. Banko kuponlar için iddaa yorumlarını incelemenizi tavsiye ediyoruz!!

iddaa yorumları 154 Virtus Entella – Novara (17.00)

Virtus Entella, İtalya Serie B’de 26 puanıyla 9.sırada yer alıyor. Rakibi Novara ise, 25 sahip olup 11.sırada bulunuyor.

Virtus Entella, Frosinone’ye yenildi ve ligede puansız başladı. Daha sonra oynadığı Avellino maçında ilk galibiyetini aldı. İstikrarsız kayıplar yapan Entalla, son 7 müsabakasında da yenildi.

Novara ise, Serie B’yi 8.sırada bitirdi. Play Off yarı final mücadelesinde Pescara’ya elendi ve Serie A umutları tükendi. Novara’nın iç saha performansının etkili olmasıyla Play Off iddiasını sürdürdü. Deplasmanda mücadele ettiği 9 maç boyunca sadece 1 kez kazanabildi. Son haftalarda ise daha kolay gol atıp, kalesinde de gol görmeye başladı.

Virtus Entella – Novara için iddaa yorumları = KG Var , İY-0

iddaa yorumları 156 Avellino – Salernitana (17.00)

Avellino 17 puanıyla 21.sırada bulunuyor. 21 puanıyla 14.sırada yer alan Salernitana’yı misafir ediyor.

Avellino, Serie B’ye Brescia ile berabera kalarak 1 puan ile başladı. Avellino ligdeki ilk zaferini 7.hafta da Pro Vercelli mücadelesinde aldı. Ternana maçından sonra da gücü azalmaya başladı. Son 8 hafta karşılaşmalarında sadece 1 kez kazanabildi.

Salernitana ise, Frosinone’yi zorlu bir deplasmanda yenmeyi başardı. Daha sonra evinde karşılaştığı Carpi’ye yenildi ve 14.sıraya kadar geriledi. İlk 19 müsabakada 22 gol attı ve kalesinde de 23 gol gördü. Son 10 lig maçının 7’si de 2.5gol altı tamamlandı.

iddaa yorumları Avellino – Salernitana = ALT , TG2-3

153= Perugia – Latina (17.00)

Perugia İtalya Serie B’de 29 puanıyla 7.sırada yer alıyor. Latina ise, 21 puana sahip 15.sırada bulunuyor.

Perugia, Pisa’yı deplasmanda yendi. Daha sonra puan kayıplarına başladı. Son 6 müsabakasında sadece 1 galibiyet elde edebildi. Savunma ağırlıklı oyun anlayışları vardır. Carpi maçından sonra karşılaştığı 8 maçta sadece 1 kez yenildi.

Latina ise, Cittadella maçından sonra daha dayanıklı bir takım olmaya başladılar. Üst üste oynadığı 7 maçı da kazandı. Ligde karşılaştığı 19 müsabakanın 12’si berabere tamamlandı. 19 lig maçının 16’sı 3 gol barajını geçmedi.

iddaa yorumları Perugia – Latina = ALT , TG2-3