Haftanın Son Günü Banko iddaa Yorumları

Bugün yine dopdolu bir programımız var. Özellikle MBS3’lerden 3 banko kupon yaptık. iddaa banko kupon arayanların mutlaka bu maçları değerlendirmelerini öneriyoruz. Çünkü bu iddaa yorumları kaçmaz!!!

banko kupon

Kupona Ait iddaa Yorumları

539 Athetic Bilbao – Malaga

Her iki takım için güç dengelenmesi olduğunu söyleyebiliriz. Böyle bir durumda ilk yarıda 1’den fazla gol gelmesi ihtimali neredeyse yoktur. Sonuç olarak İY 1,5 ALTI en banko seçenek.

146 Monaco – Nantes

Günün en banko maçlarından birisi. Monaco’nun bu sezonda ne kadar başarılı olduğunu biliyoruz. Son karşılaşmalarında her daim galibiyeti altı, Nantes ise son zamanlarda yıldızı düşen bir takım ve deplasmanda hiç başarılı değil. Bu yüzden Banko MS1 diyoruz.

145 Bolonga – Lazio

Lazio her ne kadar güçlü bir ekip olsa da, Bolonga karşısında özellikle de deplasmanda yeterince atak gösteremiyor. Böyle bir durum karşısında en iyi seçenek MSX seçeneğidir ancak banko olması için ÇŞ X2’yi değerlendiriyoruz.

iddaa yorumları

2. Kupona Ait iddaa Yorumları

136 Empoli – Genoa

Genoa, son zamanlarda performansı düşen bir takım. İkilinin geçmiş mücadelelerine baktığımızda da çok fazla gol göremiyoruz. Bu karşılaşmada da güç dengelenmesi olacağını ancak ikinci yarıda bozulacağını tahmin ediyoruz. Bunun için en banko seçenek olarak İY 1,5 Alt seçeneğini İlk yarıdan seçiyoruz.

134 Cagliari – Inter

Her iki takım bu sezonda oldukça iddialı ve ekipler gerçekten hazırlar. İşte bu yüzden KG var olacağına kesinlikle inanıyoruz. Ancak daha banko bir seçenek olarak, en az 2 golle biteceğini düşünüyoruz. Bu yüzden MS 1,5 Üst banko seçeneğimiz.

135 Crotone – Sassuolo

Günün en gollü maçlarından birisi demek hiç de yanlış olmayacaktır. Banko ÜST seçeneğini değerlendirin. Garanti olması için MS 1,5 Üst seçiyoruz.

GÜNÜN BANKO KUPONU

günün banko kuponu

488 Utrecht – Den Haag

Kesinlike günün en banko karşılaşması. Utrecht son derece performanslı bir takım ve kendi evinde her zaman başarı gösteren bir takım. Den Haag son galibiyetleri ile performansı düştü ve günün en bankosu olarak MS1 değerlendirmelisiniz.

487 Groningen – Ajax

Günün tehlikeli maçlarından birisi. Esasında bu maça kuponlarda yer vermek hiç bir şekilde mantıklı değil ancak en az 2 gol çıkacağını ve gol sayısının 3’ü geçemeyeceğini düşünüyoruz. İşte bu yüzden TGS 2-3 ideal seçenek olarak değerlendiriyoruz.

133 Lorient – Marsilya

Gol atmak ve gol bulmak konusunda en süper ikili diyebiliriz. Golsüz geçmeyecek bir karşılaşmaya hazır olun ve her iki takımda golü bulacaktır. Sonuç olarak KG Var ideal seçeneğimiz.

Dün (4 Mart 2017) Kazanan Banko Kuponumuz;

idda yorumları