İdda Yorumları Sizler İçin Geliyor

107= Köln – Wolfsburg (17.30)

Köln, Almanya Bundesliga Ligi’ni 29 puanıyla 7.sırada yer alıyor. Konuk takım Wolfburg ise, 19 puanıyla 14.sırada bulunmaktadır.

Köln, Peter Stöger teknik adamıyla daha dengeli bir takım haline gelmeye başladı. İlk 18 hafta boyunca 7 galibiyet alarak 7.sıraya kadar geldiler. Avrupa Lig iddasını devam ettirdiler. Hoffenheim karşılaşmasından sonra çıktığı 4 müsabakadan da beraberlikle ayrıldı. Daha sonra Köln deplasmanda oynadığı, Darmstadt müsabakasını 6 golle geçerek rakiplerine göz dağı verdi.

Wolfsburg ise, ligin ilk devresinde alınan başarısız sonuçlarla beklenenlerin altında kaldılar. Hamburg’u evinde yenmeyi başardılar. Daha sonra Augburg’a evinde yenildi ve beklentileri boşa çıkardı. İlk 18 müsabakasında 9 mağlubiyet alan Wolfsburg, ligde istikrarsız sonuçlar elde ediyor.

İdda tahmini: MS 1 , KG Var

113= Borussia Dortmund – Leipzig (20.30)

Borussia Dortmund, 31 puanıyla 4.sırada bulunuyor. Rakibi Leipzig ise, 42 puanıyla 2.sırada yer almaktadır.

Ligin ilk devresinde yaşanan puan kayıplarıyla şampiyonluk yarışından uzaklaşmaya başlayan B.Dortmund, ikinci devreye bomba gibi başladı. Werder Bremen maçıyla birlikte iyi bir açılış yaptı. Daha sonra Mainz deplasmanın da 2 puan bıraktılar. 4.sıraya düştüler. İlk 18 hafta boyunca 3 yenilgisini de deplasmanda aldı. Evinde çıktığı 8 müsabakayı daha kaybetmedi.

Leipzig ise, Hoffenheim ile berabere kaldı. Ondan sonra Dortmund’u yendi ve lige güzel bir açılış yaptı. İlk 13 haftada hiç maç kaybetmemişti. İlk yenilgisini Ingolstadt karşısında elde etti. İlk devrenin kapanış maçında yıldızlar karması Bayern Münih’e konuk oldular. Güçlü rakibine diş geçiremeyerek ilk yarıyı 2.sırada bitirdiler. Kendi evinde fire vermeyen Leipzig, deplasmanda çıktıkları 2 maçı da kaybettiler.

İdda tahmini: MS 1 , Üst

253= Everton – Bournemouth (18.00)

Everton, İngiltere Premier Ligi’nde 37 puanıyla 7.sırada bulunuyor. Rakibi Bournemouth ise 26 puanıyla 14.sırada yer alıyor.

Everton, Liverpool karşılaşmasından sonra daha etkili oynamaya başladı. Arka arkaya oynadığı 6 müsabakayı da kaybetmedi. Daha sonra deplasmanda oynadığı Manchester City karşılaşmasında da güzel bir galibiyet elde etti. Avrupa Lig iddiasını devam ettirdi.

Bournemouth ise, Watford ile evinde berabere kaldı. Crystal Palace’ye 2-0 yenildi. Düşme potasına yaklaşmaya başladı. Ligdeki son zaferlerini Leicester City karşısında almışlardı. Arka arkaya oynadıkları 7 müsabakada da kazanamadılar.

İdda tahmini: MS 1 , Üst