İddaa Tahmin Banko Kupon

147= Lazio – Milan (22.45)

Lazio, Serie A’da 43 puanıya 4.sırada yer alıyor. Misafir takım Milan ise, 40 puanıyla 7.sırada bulunmaktadır.

Lazio, son şampiyon olan Juventus karşısında ilk mağlubiyetini aldı. İlk 23 hafta boyunca 4.sıraya kadar çıktılar. Orta derece bir performans sergilediler. Pescare’yi deplasman da 6-0’lık net skorla geçtiler. İç sahada oldukça başarılı oynuyorlar. Evinde karşılaştığı 12 müsabakanın 8’ini kazandı.

Milan, etkili transferler yaparak kadrosunu güçlendirdi. Serie A’ya Torino maçıyla açılış yaparak ilk galibiyetini elde etti. Daha sonra karşılaştığı Udinese maçından sonra elde edilen başarılı sonuçlarla üst sıralara tırmanmaya başladı. Roma müsabakasından sonra yaşanan sürpriz puan kayıplarıyla ilk 5’ten uzaklaşmaya başladı. Torino ile karşılaştıktan sonra karşılaştığı 3 maçı da kaybetti.

İddaa tahmin: MS 1 , 0/1

148= Eibar – Granada (22.45)

İspanya La Liga’da Eibar, 32 puanıyla 7.sırada bulunuyor. Konuk takım Granada ise, 13 puanıyla 19.sırada yer almaktadır.

Lige puansız açılış yapan Eibar, Deportivo La Coruna deplasmanın da kaybetti. Daha sonra Valencia maçıyla birlikte etkili performans ortaya koymaya başladı. İlk 21 haftada ligde 7.sıraya kadar geldiler. Avrupa Lig macerasını devam ettirdiler. Katalan ekibi Barcelona’ya evinde farklı mağlup oldular ve ondan sonra çıkışa geçtiler.

Granada ise, Jemez yönetiminde çıktığı 7 müsabakada da 3 puan alamayınca teknik adamın görevine son verildi. Daha sonra takımın başına Lucas Alcaraz geldi. Bu teknik adamla çıkılan 14 maçta da 2 galibiyet alan Granada, 19.sıraya kadar gerileyerek küme düşmeye yaklaştı. Ligdeki 21 haftada ilk 2 galibiyetini de evinde almıştı. Deplasmanda ise, 10 maçtır kazanamıyorlar.

İddaa tahmin: MS 1 , 0/1

452= Hannover – Bochum (22.15)

Hannover, Almanya Bundesliga 2’de 35 puanıyla 2.sırada bulunuyor. Rakibi Bochum ise, 23 puanıyla 12.sırada yer alıyor.

Hannover, yeni teknik adamıyla yoluna devam ediyor. Kaiserslautern ile karşılaştığı müsabakayı 4 golle geçerek lige iyi bir başlangıç yaptı. Nürnberg maçından sonra da daha etkili oynamaya başladı. 2.sıraya kadar çıkarak, Bundesliga hedefini devam ettirdi. Würzburger maçıyla birlikte başarılı sonuçlar almaya başladılar. Çıktıkları son 8 müsabakasında 1 kez yenildiler. Onu da Fürth deplasmanın da elde ettiler.

Bochum ise oynadığı Heidenheim müsabaksından sonra gücünü yitirmeye başladı. Evinde başarılı sonuçlar alıyorlar. Ancak deplasmanda ise çıktıkları son 10 maçta 1 kez kazandılar.

İddaa tahmin:  1/1 , Üst