İddaa Tahmini 103 Eintracht Frankfurt-Hoffenheim

İddaa sonuçları sorgulaması yaptırdığımızda 161’in 0-3 bittiğini ve iddaa tahminimizin tuttuğunu görüyoruz. Sıradaki banko kuponlar için vereceğimiz tahmin 103 kodlu Eintracht Frankfurt – Hoffenheim maçı için…

İddaa Tahmini | Frankfurt – Hoffenheim

25 paunıyla 5.sırada yer alan Eintracht Franfurt, 4.sırada olan Hoffenheim’ı konuk ediyor. Zorlu bir sezon geçiren E.Frankfurt, Niko Kovac’la çıktığı maçta Schalke 04 galibiyetiyle açtı. Aldığı başarılı sonuçlarla ligin ilk haftalarından beri puan basamaklarında hızla ilerlemeye başladı. 5.sıraya kadar yerleşip Avrupa Kupalarına da katılma yönünden büyük pay sahibi oldu. Karşılaştığı Freiburg deplasmanında kaybetti. Daha sonra ise üst üste oynadığı 7 maçıda kaybetmedi ve bir ilke imza attılar.
Öte yandan Hoffenheim ise, Leipzig’le berabera kaldı. Geç olsa da ilk galibiyetini Schalke karşısında aldılar. Ondan sonra oynadıkları 5 maçıda kazanarak çıkışa geçtiler. Oynanan ilk 13. hafta boyunca hiç maç kaybetmeyen Hoffenheim, Leipzig’le beraber iddaa tahminiligde yenilgisiz 2 takımından biri oldular.

İddaa sonuçları için tam isabet istiyorsanız, güçlü oyuncularla kurulu olan ve ofansif yönü sağlam bir takım olan Hoffenheim’in 13 lig karşılaşmasının 8’i 2,5gol üstü tamamlandığını göz önünde bulundurarak üst diyebilirsiniz.

TAHMİN= KG var , Üst , TG4-6