İddaa Tahminleri | Gaziantep B. Ş. Bld. Spor – Elazığspor

İddaa yorumları ,bugünün bültenini inceleyerek gelmesi olası olan maçlara yapılmaktadır. Bu maçlardan bir tanesi 161 kodlu Gaziantep B. Ş. Bld. Spor – Elazığspor maçıdır. Metin Diyadin yönetiminde GaziantepBB Spor Manisaspor karşısında ilk yenilgisini aldı. Son haftalarda toparlanan GaziantepBB Spor iyi bir görüntü çizdi ve takıma yakışır bir futbol oynayarak puanları kapmaya başladı.

İddia tahminleri yaparken şunları da göz önünde bulundurmalıyız: Orta sahada da Gökhan Alsan ve kanat
oyuncusu olan Gökhan Sazdağı cezalı durumdadırlar. En önemli eksik olarak Alsan’ın olmaması rakibin orta sahada daha çok topla oynamasını sağlayabilir. Elazığspor ise sahasında Denizlispor’a 3-0 mağlup oldu. Bu maçtan 4-5 gün önce Galatasaray ile tam kadroya ideal bir kupa maçına çıkmışlar ve baya güç harcamışlardı. Takviye yapamadılar ve üstüne de transfer yasağı dolayısıyla da dar bir rotasyona sahipler. iddaa tahminleriDenizli maçını kaybetmelerinde de bunun etkisi açıkça belli oldu. Stoper olan Mehmet Yiğit’in cezası bulunuyor.

Bu iddaa yorumlarından da anlaşılacağı gibi iki takımında dengesi, gücü ve oyun istatistikleri birbirlerine oldukça yakın. Bu sezon ligde GaziantepBB’nin oynadığı 13 karşılaşmanın 11’i 2-3gol aralığında tamamlanması fazlasıyla dikkatimi çektiği için bahis severleri banko kupon olarak bu seçeneğe yönlendiriyorum…

TAHMİN= TG-2-3