OYNA , KAZAN MAÇLARI !!

141= Bologna – Torino (17.00)

Bologna, İtalya Serie A’da 15 puanıyla 23.sırada yer alıyor. Rakibi Torino ise, 30 puanıyla 8.sırada bulunuyor.

Bologna, Juventus deplasmanın da 3-0’lık bir yenilgi ile ayrıldı. Son sıralara doğru demir atmaya başladı. Daha sonra karşılaştığı Crotone deplasmanın da kazanarak rahatladı. Kontrollü bir oyun anlayışına sahipler. Savunma güvenliklerini ön plana çıkartıyorlar. Son 10 lig müsabakasının 6’sı 2-3gol aralığında bitti.

Torino ise, Pescare karşılaşmasından sonra başarılı sonuçlar elde etti. Üst sıralara çıkmaya başladı. Ancak Chievo maçından sonra puan kayıpları yaşamaya başladı. Sampdoria maçından sonra gücü tükenmeye başladı. Son 6 müsabakasında sadece 1 kez kazanabildi. Gol yollarında etkili silahlara sahipler ve kolay gol yemeye de açıklar.

Tahmin sonucu= TG2-3

152= Mainz – Köln (19.00)

Almanya Bundesliga Ligi’nde Mainz, 20 puanıyla 10.sırada bulunuyor. 25 puanıyla 7.sırada yer alan Köln’ü misafir ediyor.

Mainz, Bundesliga’yı 6.sırada bitirerek başarılı bir sezon geçirdi. Çıktıkları 16 müsabakada 26 gol attılar ve kalelerinde de 30 gole teslim oldular. Mainz’nin 16 lig maçının 13’ü üst bitti. Ancak oynadığı Ingolstadt maçından sonra düşüşe geçerek, oynadığı son 7 maçın 5’ini kaybetti.

Köln ise, Freiburg müsabakasından sonra çıkışa geçti. Başarılı sonuçlar alarak ilk 4’e girmeyi başardı. Oynadığı Hamburg maçından sonra ise dökülmeye başladı. Arka arkaya oynadığı 7 maçın 1’ini kazanabildi. En az gol yiyen 4 takımdan biridir. 11 müsabakası 2-3gol aralığında bitti.

Tahmin sonucu= TG2-3

158= Lyon – Marsilya (23.00)

Lyon Fransa Ligue 1’de 34 puanıyla 4.sırada yer alıyor. Rakibi Marsilya ise 30 puanıyla 6.sırada bulunuyor.

Lyon, lige iyi bir başlangıç yapamadı. İlk haftalarda sürpriz puan kayıpları yaşadı. Şampiyonluk yarışında darbe aldı. Daha sonra toparlanarak Toulouse maçıyla birlikte başarısını arttırarak 4.sıraya kadar çıktı. PSG maçından sonra daha dikkatli oynayan Lyon, arka arkaya oynadığı 5 maçın sadece 1’ini kaybetti.

Marsilya, teknik direktörü Rudi Garcia ile birlikte toparlanmaya başladı. Marsilya evinde oynadığı müsabaka da Monaco’ya farklı yenildi ve hayal kırıklığına uğrattı. Evinde daha iyi bir performans sergiliyorlar. Ancak deplasmanda ise 10 maçta sadece 2 galibiyet alabildiler.

Tahmin sonucu= MS 1