Ustadan iddaa yorumları

Ustadan iddaa yorumları

200= Blackburn Rovers – Newcastle United (18.00)

Blackburn Rovers, 21 puanıyla 22.sırada yer alıyor. Rakibi Newcastle United 52 puanıyla lider durumdadır.

Blackburn Rovers, Huddersfield karşılaşmasından sonra çıktığı 5 maçıda kazanamadı. Ligde 22.sıraya kadar geriledi ve düşme hattında yer aldı. Bu ligde maç kaybeden en fazla 4 takımdan biridir.

Newcastle United, Premier Ligi 18.sırada bitirdi. Championship liginde oynamaya başladı. Bu ligde en golcü takım olarak dikkatleri üzerine çektiler.

TAHMİN= Üst , 3,5ü

196= Manchester City – Burnley (18.00)

Manchester City, İngiltere Premier Ligi’nde 39 puanıyla 3.sırada bulunuyor. 23 puanıyla 11.sırada yer alan Burnley’i misafir ediyor.

Manchester City, Leicester City deplasmanında 3 puan bıraktı. Daha sonra oynadığı 3 maçıda kazandı. Güçlü rakibi olan Liverpool deplasmanında kaybetti ve şampiyonluk yarışında yara aldı. Premier Lig’in en golcü takımıdır. Son 10 lig maçının 7’si 2,5gol üstü bitti.

Burnley ise, İngiltere Premier Ligi’ne bu sezon yükseldi. İç saha da başarılı sonuçlar aldı. Lige tutunmaya çalışıyor. Ligin en az 3 beraberlik alan takımıdır.

TAHMİN= Üst , 3,5ü

214= Coventry – Bolton (18.00)

Coventry, İngiltere 1.Ligi’ne kötü başladı. Ligdeki ilk galibiyetini 11.haftada Port Vale karşısında aldı. Oynadığı 24 müsabaka da 4 galibiyet alabildi. Düşme potasına yaklaştı. Chesterfield maçından da yara aldı. Arka arkaya oynadığı 8 maçında 7’sini kaybetti.

Bolton ise, İngiltere Championship Ligi’ni son sırada bitirdi. Ligden düştü. İngiltere 1.Lig’de oynamaya başladı. Phil Parkinson yönetiminde çıktığı maçlarla 2.sıraya kadar yükseldi. Zirvede iddaalı konumuna geldi. Ligde en az maç kaybeden 4 takımdan biridir. Bolton, Peterborough karşılaşmasından sonra çıktığı 7 maçta sadece 1 kez yenildi.

TAHMİN= MS 2 , H2