Cristiano Ronaldo’dan Beklenmedik Tepki!

Korona virüs, dünyayı etkisi haline almaya devam ediyor. Seria A ekiplerinden Juventus’ta forma giyen Rugani’de Covid-19 görülmesinin ardından bütün takımda panik havası oluşmuştur.

Cristiano Ronaldo, koronavirüs salgınından dolayı ada satın aldığını söylemişti. Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo, memleketi Madeira’da koronavirüs şüphesiyle kendini karantinaya aldığını da belirtmişti.

Corona virüs nedeniyle izole olduğu süreci Portekiz’in Madeira adalarında geçiren Cristiano Ronaldo, Rafael Macedo isminde yerel bir siyasetçinin hedefinde yer aldı.

Olay, Cristiano Ronaldo ve kız arkadaşı Georgina Rodriguez’in çocuklarıyla birlikte yaptıkları yürüyüşün fotoğrafı ile başladı. Bu fotoğrafa ilişkin siyasetçi, “İtalya’dan gelen o hayvanın evde kalmasını istiyorum. O serseriyi hemen Madeira’dan gönderin” ifadelerini kullandı.

Ronaldo ailesinin yürüyüşü bir kısım tarafından kötü örnek olarak tanımlanırken bir kısım da içeride geçirilen zaman sonrası çocuklarla temiz hava almanın ihtiyaç olabileceğini belirtti.

Sosyal Medyalarda Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir